nic
Volání na mobil za 0,59,-Kč/min.:
Ověřeno v naší síti. Více na www.odorik.cz

Kamerové systémy:
Nabízíme instalaci, správu a dohled.
Systémy dohledu komerčních prostor, garáží, nemovitostí, vzdálený stavební dozor i na Vašem Android zařízení.
Pokrytí domácnosti wifi signálem:
Máte doma chytré mobily, tablety nebo jste si koupili chytrou TV s wifi a nevíte jak na to? Kontaktujte nás a naši technici Vám pomůžou nastavit, zprovoznit a zabezpečit domácí bezdrátovou síť.

VOIP služby pro naše zákazníky:
Nejsme provozovatelé VOIP služeb a hned Vám vysvětlíme, proč je tomu tak. Přímo tady v Brně má pobočku provozovatel VOIP služeb Odorik.cz. Pokud se podíváte na ceník jeho služeb zjistíte, že jen těžko budete hledat něco levnějšího, když nejdražší hovor na mobil v ČR stojí 59 halířů za minutu se sekundovou tarifikací a bez paušálu. Po dlouhodobém testovaní jejich služeb jsme zjistili, že jsou natolik dobré a kvalitní, z toho důvodu opravdu nemá vůbec žádný smysl se pokoušet této společnosti konkurovat. Když se podíváte na stránky různých ISP, mají služby VOIP jenom dražší (většinou několikanásobně) a neposkytují ani polovinu služeb které poskytuje Odorik.cz. V krátkosti jen vyjmenuji: volání z VOIP se zobrazením čísla z vlastního mobilu, dobíjení přes Sazku, Zjištění kreditu bezplatným zavoláním čísla 0, atd. Vzhledem k množství služeb, které Odorik.cz nabízí jsou jeho stránky poněkud nepřehledné, a proto naše společnost nabízí zákazníkům pomoc s obědnáním, instalací a provozem tohoto VOIP operátora. Považujeme jej za jednoho z nejlepších VOIP operátorů na trhu.

Chytré kamerové systémy:
Nabízíme montáž, konfiguraci, správu, zálohování a dohled nad kamerovými systémy. Používáme nejmodernější IP kamery v HD nebo Full HD rozlišení s nočním viděním s možností sledování obrazu a dostupnosti na Android zařízeních a ukládáním dat do NAS zařízení nebo datových center.

Správa firemních sítí:
Nabízíme propojení poboček firmy, konfiguraci firewallů a routerů, bezdrátové pokrytí areálů a rozsáhlých prostor. Dále zajišťujeme optické propojení budov a administraci firemních sítí. Neváhejte nás kontaktovat rádi Vám pomůžeme.

Připravujeme:
Právě testujeme a připravujeme bezpečnostní systémy pro ostrahu nemovitostí, domů, bytů a garáží.
nic
nic