nic

Instalujeme 3 různé TV technologie
Vyberte si bezplatný příjem pozemní digitální televize, nebo IPTV HD s až 7 denním zpětným přehráváním od 150,-Kč/měs.

Chcete si pořídit Skylink jen za 1 Kč?
Stačí uzavřít smlouvu na poskytování služeb Skylink na dobu 24 měsíců. Více informací o akci Přejděte ke Skylinku za 1 Kč.
Pozemní digitální vysílání (DVB-T2)
V bytových domech kde není společný rozvod, zajišťujeme instalaci a servis společné televizní antény pro pozemní vysílání. V případě že Vám stačí běžné, volně dostupné stanice(aktuálně více než 30 TV stanic), nepotřebujete se vracet v čase na oblíbené pořady a nepotřebujete placené programy, je tato televize ideální volba pro Vás. Pro více informací a dostupnost této televize nás prosím kontaktujte.

IPTV HD SledovaniTV.cz
K základnímu balíčku START této televize na rozdíl od některých jiných poskytovatelů internetu od nás získáte největší výhodu této televize a to možnost zpětného přehrávání programů, zpětně až 7 dnů a zvýšenou kvalitu obrazu HD, takže i na velkých televizích vypadá obraz skvěle. Už nemusíte spěchat k televizi na Váš oblíbený pořad, prostě si jej pustíte až budete mít čas. Další výhodou sledování zpětně je možnost přetočit si reklamu. Za tyto výhody je potřeba si připlatit, ale připravili jsme pro Vás výhodnou nabídku a jako bonus ještě získáte možnost vytvořit si nahrávky programů až 50 hodin.

Měsíční cena za IPTV HD (SledováníTV) až 7 dní zpětně s možností až 50 hodin nahrávek.
balíček cena
základní START (57 programů)
150,-Kč/měs.
přehled programů a dalších příplatkových balíčků

Další výhody této televize jsou: možnost sledování televize na notebooku, tabletu, mobilu nebo chytré televizi (LG nebo Samsung) bez nutnosti použití set-top boxu. Velkou výhodou je rozšíření služby na další televizi za velmi malý poplatek +20,-Kč/měsíc. V případě že chytrou televizi nemáte a potřebujete půjčit set-top box, můžeme Vám ho s jistinou 2000,-Kč vratnou po 2 letech včas placených faktur zapůjčit za 50,-Kč/měsíčně, nebo si jej za cenu 2000,-Kč můžete koupit.

IPTV HD Lepší.TV
Jedná se o IPTV, kterou nekteří naši zákazníci využívají a je možné ji objednat na stránkách jejího provozovatele. Říkáte si proč zde uvádí nabídku televize, s kterou nemají nic společného. Odpověď je jednoduchá, tato televize nabízí 82 stanic, včetně prémiových a 36 HD kanálů již za 189 Kč měsíčně a této nabídce se nedá konkurovat. Kdo si rád připlatí a vyhovují mu nabízené programy této televize, může používat tuto televizi v naší siti. Tato televize vznikla s podporou Evropského fondu pro regionální rozvoj. Na co je potřeba si dát pozor, jedná se o nabídku pouze pro jednu televizi, pokud máte více televizí, je potřeba si dobře přečíst a spočítat nabídku pro další televizi. Dále doporučujeme si dobře přečíst podmínky a pravidla této televize a hlavně délku výpovědní doby.

Satelitní televize Skylink.cz
zajišťujeme instalaci, technickou podporu a servis námi instalovaných zařízení pro příjem programů vysílaných satelitní televizí Skylink. Tato televize má výbornou kvalitu obrazu a se smlouvou na 24 měsíců u vybraných balíčků nabízí instalaci, přijímač a kartu zdarma. Více informací o této nabídce a dalších službách této satelitní televize se dozvíte zde, nebo nás kontaktujte.
V případě že máte zájem o instalaci a připojení televize Skylink v bytovém domě a nevyužijete akční nabídku instalace se smlouvou na 2 roky za 1,-Kč, po provedení instalace je potřeba počítat s poplatkem ZUTP.
služba poplatek
ZUTP*
47,-Kč/měs.
Měsíční poplatek za službu zajištění údržby a technické podpory provozu zařízení (dále jako ZUTP) pro příjem digitální satelitní televize Skylink.

Upozornění:
Společnost SuperNET s.r.o.:
- není poskytovatelem samotného televizního vysílání žádné z výše uvedených možností příjmu televizního vysílání
- neodpovídá za dostupnost a obsahovou strukturu programů vysílaných výše uvedenými televizními poskytovateli a současně neodpovídá ani za kvalitu vysílání výše uvedených poskytovatelů televizního vysílání
- u služby IPTV HD LepsiTV.cz nezajišťuje instalaci, technickou podporu a servis zařízení, zákazník si objednává a zajišťuje všechny služby přímo u provozovatele této služby na stránkách https://www.lepší.tv/
- zajišťuje pouze instalaci, technickou podporu a servis zařízení, které dodává zákazníkům za účelem umožnění přístupu k vysílání výše uvedených televizí Pozemního digitálního vysílání a Satelitní televize Skylink.cz
- zajišťuje pouze instalaci, technickou podporu a servis zařízení, které dodává zákazníkům za účelem umožnění přístupu k vysílání výše uvedené IPTV HD SledovaniTV.cz od společnosti sledovanitv.cz s.r.o. a bezhotovostní výběr poplatků za služby poskytované touto společností.
nic
nic